لباس تولد برای دختر بچه ها

فرزند دختر شما می‌تواند در روز تولد خود زیباترین لباس یک شاهزاده خانم را بپوشد. می‌توانید با لباسهای مدل شاهزاده‌ای باعث شوید کودک شما در این روز احساس یک شاهزاده را داشته باشد. لباسهای مدل شاهزاده‌ای یا پرنسسی را در بسیاری از مغازه‌های لباس فروشی کودکان می‌توانید پیدا کنید. اگر می‌خواهید لباس تولد را با دستان خود درست کنید، می‌توانید یاد بگیرید که چطور زیباترین دامن باله را با استفاده از تور رنگی و کش درست کنید. این دامن با یک لباس پنبه‌ای (کتان) سفید هماهنگ می‌شود.

 

 

انتخاب تم وسایل لازم روز تولد نیز یکی از مسائل مهم دیگر است. اگر شما یک تولد با تم و مضمون خاصی دارید، می‌توانید لباس دختر خود را نیز بر اساس آن انتخاب کنید. برای مثال اگر درحال برنامه‌ریزی برای گرفتن جشن تولد در باغ هستید، می‌توانید محوطه را با گل‌های زینتی تزیین کنید و یک کیک شبیه گل‌های بهاری سفارش دهید. این تم و مفهوم می‌تواند با لباسی از گل برای کودک شما مطابق شود. اگر تولد همزمان با برف زمستانه باشد، می‌توانید یک مهمانی با تم برف داشته باشید. کوکی‌های برفی و تزیینات آبی، خانه شما را دلپذیر می‌کند. همچنین یک لباس پرنسسی آبی برای دخترتان می‌تواند گزینه‌ی دلپذیر دیگری باشد.

لباس های تم برای دختر بچه ها

اگر تصمیم به خرید لباس‌های محلی یا خاص دارید، برای پسربچه‌ها هم گزینه‌های زیادی وجود دارد. مخصوصا لباس دزدان دریایی یک لباس جالب است که پسر بچه‌ها را به خود جذب می کند. همچنین می‌توانید با لباس اَبَر قهرمان روز تولد را به خوشی سپری کنید. کودک شما با پوشیدن لباس سوپرمن یا بتمن در روز تولد خود این روز را برای همیشه به خاطر خواهد سپرد.

لباس‌های تم برای دختر بچه ها

اگر به دنبال لباس برای روز تولد بچه‌ها هستید، می‌توانید نگاهی هم به لباس‌های محلی و خاص و لباس‌های شخصیت‌های کارتونی داشته باشید. می‌توانید این لباس ها را از مغازه‌های لباس‌فروشی کودکان یا اسباب‌بازی فروشی‌ها خریداری کنید. برای دختران می‌توانید لباس را از مدل لباسهای پرنسس‌های دیزنی انتخاب کنید.

همچنین می‌توانید با لباس‌های سفیدبرفی، مینی‌موس و شاهزاده‌ی یخزده یک محیط سرگرم کننده ایجاد کنید.

مدلهای جذاب ست مادر دختری

اگر قصد دارید در این روز باشکوه بدرخشید پیشنهاد می کنیم لباس های مشابه با فرزند و دختر زیبایتان به تن کنید.